Wyjątkowość nocy poślubnej

bielizna-slubnaŚredni okres narzeczeństwa w Polsce to około 3 lata, przez co świeżo upieczeni małżonkowie są zazwyczaj jeszcze w fazie zauroczenia sobą. Stąd też z wielkim entuzjazmem pochodzą oni do faktu, że niebawem zostaną małżeństwem. Ich entuzjazm przekłada się również w to z jakim zapałem podchodzą do swoistej organizacji swojej nocy poślubnej. Bielizna, kwiaty, świece, muzyka to tylko niektóre jej aspekty, które należy przygotować.

 

To jednak jaka bielizna będzie wykorzystywana w trakcie nocy poślubnej zazwyczaj zależy jedynie od kobiety. Do tej pory nie wymyślono modelu bielizny erotycznej dla mężczyzn, którzy zgodziliby się ją nosić i czuli się w niej w miarę swobodnie, stąd też obowiązek ten spoczywa nadal na kobietach. Te jednak godzą się na to chętnie, gdyż wiedzą w jaki sposób działa ona na wyobraźnię ich partnerów.Zazwyczaj nie muszą się one martwić nawet o jej zakup, gdyż przyjaciółki często ją uprzedzają. Bielizna erotyczna jest jednym z najczęściej spotykanych prezentów ślubnych dla panny młodej od jej koleżanek, zwłaszcza podczas wieczoru panieńskiego, w czasie którego tematyka rozmowy zazwyczaj nie odbiega od nocy poślubnej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Post Navigation